<oembed><version>1.0</version><provider_name>C&#xF4;ng Ty TNHH D&#x1ECB;ch V&#x1EE5; K&#x1EF9; Thu&#x1EAD;t Minh &#x110;&#x1EE9;c</provider_name><provider_url>https://www.midtech.com.vn/en</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.midtech.com.vn/en/author/admin/</author_url><title>(Ti&#x1EBF;ng Vi&#x1EC7;t) BENTONITE HPB600-API - C&#xF4;ng Ty TNHH D&#x1ECB;ch V&#x1EE5; K&#x1EF9; Thu&#x1EAD;t Minh &#x110;&#x1EE9;c</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="hEIC2IJdpr"&gt;&lt;a href="https://www.midtech.com.vn/en/san-pham/bentonite-hpb600-api/"&gt;(Ti&#x1EBF;ng Vi&#x1EC7;t) BENTONITE HPB600-API&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.midtech.com.vn/en/san-pham/bentonite-hpb600-api/embed/#?secret=hEIC2IJdpr" width="600" height="338" title="&#x201C;(Ti&#x1EBF;ng Vi&#x1EC7;t) BENTONITE HPB600-API&#x201D; &#x2014; C&#xF4;ng Ty TNHH D&#x1ECB;ch V&#x1EE5; K&#x1EF9; Thu&#x1EAD;t Minh &#x110;&#x1EE9;c" data-secret="hEIC2IJdpr" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;